Memleket Partisi Dörtyol İlçe Yönetimi İstifa Etti
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler seçimine sayılı günler kala Memleket Partisi Dörtyol İlçe Yönetimi topluca istifa etti.
15 Temmuz 2023 tarihinde Memleket Partisi İlçe Başkanı Serkan Ergüler ve Yönetiminin topluca istifaları ile boşalan ilçe başkanlığı görevine atanmış olan Emrah Kahraman’da sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile istifalarını duyurdu.
Atamasının ardından yerel seçimler için yönetimiyle birlikte yoğun bir çalışma içerisine giren Memleket Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Emrah Kahraman yaptığı açıklamada; “Memleket Partisi’ni kendine mal etmiş gibi tavır ve davranışlarda bulunan, bazı arkadaşların uyarılması konusunda, Genel merkezimiz ve gerekli yerlere bilgi verilmesine rağmen, ilçemizin örgütünü basitleştirmek için çaba gösteren şahsın hiç bir uyarı almamasından dolayı, bulunmuş olduğum memleket partisi ilçe başkanlığı görevimden yönetimim ile birlikte istifa etmiş bulunuyorum. Saygılarımla” dedi.
Benzer Haberler
MEZARLIK İÇİNDE ULAŞIM GOLF ARAÇLARIYLA SAĞLANDI
CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILMAZ HATAY’DA İNCELEMELERDE BULUNDU
Saadet Partisi Hatay Milletvekili Çalışkan, Depremzedelere Verilen Yardımın Kesilmesine Tepki Gösterdi
HBB’den Şehit ve Gazi Ailelerine Ziyaret
HBB’den İl Genelinde “Yol” Seferberliği
HBB VE CONCERN WORLDWIDE İŞBİRLİĞİ İLE KÜÇÜK ESNAFA HİBE DESTEĞİ
Çevre Düşmanları Kirletiyor, Gençler Temizliyor
Saadet Partisi Hatay Milletvekili Çalışkan “Tasarruf Paketi Yerel Basını Vurdu”