İskenderun Spor'da Play-Off Heyecanı
TFF 2. Lig Kırmızı Grubunda Play-Off hesapları yapan ekipler arasında yer alan Akdeniz temsilcisi İskenderun Spor, İstanbul deplasmanında Kuzey Marmara Arnavutköy Belediye Spor karşısında alınan galibiyetin sevinci devam ederken, gözlerini Cumartesi günü Kırıkhan ilçe stadında oynayacağı Etimesgut Belediye Spor karşılaşmasına çevirdi.
Teknik Direktör Ender Traş nezaretinde İskenderun Mehmet Kurt Spor tesislerinde yapılan antrenmanı, kulüp Başkanı Hakan Bolat'ta izleyerek futbolculara moral verdi.
Cumartesi günü saat 14.00 da Kırıkhan ilçe stadında oynanacak olan karşılaşma öncesinde taraftarlar yoğun destek vermek için çalışmalarını sürdürürken, 1. Bay'ı bulunan İskenderun Spor'un 45 puanı bulunuyor.
Benzer Haberler
Dörtyol Esnaf Spor'da Süper Sevinç
“Hatay Konteyner Cup2 Futbol Turnuvası” Belen’de başladı
Lider İnce Spor Payas Spor'u 10-0 Mağlup Ederek Yoluna Devam Etti
Dörtyol Esnafspor 2-1 Arsuz Uluçınar Gençlik Sporu 2-1 Yendi
Hatayspor, 5 maç sonra kazandı ve nefes aldı!
İskenderun Spor'da Play-Off Heyecanı
İskenderun Spor Teknik Direktöründen Açıklama
İskenderun Yıldız Spor : 2, Dörtyol 2022 FK : 3