Hatay Büyükşehir Meclisi Volkan Demirel'e Fahri Hemşehrilik Verdi

6 Şubat Depremi sonrasında Hatay'ın yaşadığı büyük acıya duyarsız kalmayan Demirel, felaketin hemen ardından çektiği video ile Hatay’daki büyük yıkımı tüm dünyaya duyurarak Hataylılar için yardım çağrısında bulunmuştu. Demirel’e deprem sonrasında da yaptığı destek ve hizmetleriyle Hatay halkını yalnız bırakmadığı için BüyükşehirMeclisi tarafındanoy birliğiylefahri hemşehrilik verilmesi kabul edilmişti.

SAVAŞ: ÜSTÜN GAYRETLERLE DESTEK OLMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Takdim nedeniyle düzenlenen törende konuşan Savaş, “Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Antakya Belediyesi Başkanlığı yaptığım 15 yıl boyunca ilk fahri hemşerilik beratımızı Hatay’da büyük hizmetler yapmış bir valimize vermiştik. Bu 2. fahri hemşerilik beratımızı sevgili hocamız Volkan Hoca’ya veriyoruz. Bu sportif başarıdan çok insani başarıdır. İnsanlık adına atılan adımlar çok önemlidir. Hiçbir zaman bu adımlar unutulmaz. Depremden itibaren hocamızın yanımızda olması, Hatay’ın dertlerini tüm dünyayla paylaşması ve Hatay’a üstün gayretlerle destek olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. TümHataylılar adına bu hemşerilik beratını kendisine veriyorum.Bütün meclis üyesi arkadaşlarımı bu kararlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Hocamıza da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.İnşallah, sezon sonunda da Hataysporun başarılı olmasını istiyoruz.” dedi. 

DEMİREL: İNŞALLAH, BUNDAN SONRA DA HATAYLILARI HER ZAMAN MUTLU ETMEYE ÇALIŞIRIM

Volkan Demirel de konuşmasında “Bende gurur duyarak hemşehrilik beratını alıyorum.Bunu bana layık gördükleri için tüm Hataylılara çok teşekkür ediyorum. İnşallah,hemşehrilerimize veHatay’a yakışır bir şekilde hareket ederim, bundan sonra daHataylılarıher zaman mutlu etmeye çalışırım. İnşallah, her zaman onların sesi olmaya çalışırız. Bu sezonu da başarılı bir şekilde bitirmeyi amaçlıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Düzenlenen törende, AtakaşHatayspor Başkanvekili Aydın Toksöz, Altyapı Koordinatörü Mithat Baklacı, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Güzel ve Sportif Direktör Arda Keskin de katıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Nöbetçi Eczaneler

Dörtyol nöbetçi eczaneleri